MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13967303
nr 1396 7303
Byrå
1890-tal. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd: 97 cm
Kondition: torrsprickor, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:58:49
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)